Версия для печати
Вторник, 21 Июля 2015 18:39

Замкова гора м.Хуст

Автор
Закарпаття завжди манить, любителів активного способу життя, своєю красою і неповторністю. Я сам завжди з великим задоволенням приїжджаю сюди і отримую заряд позитивних емоцій, завжди відкриваю для себе щось нове. Гонка в Хусті дуже симпатична)) добре організована і навіть смачна місцями))) (спасибі смачним спонсорам)

Закарпаття завжди манить, любителів активного способу життя, своєю красою і неповторністю. Я сам завжди з великим задоволенням приїжджаю сюди і отримую заряд позитивних емоцій, завжди відкриваю для себе щось нове.

Гонка в Хусті дуже симпатична)) добре організована і навіть смачна місцями))) (спасибі смачним спонсорам) Дистанція цікава і дуже складна фізично. З минулого року траса помітно ускладнилася, хоча і багато елементів залишилися колишніми .. Організатори потрудилися на славу і ускладнили трасу технічними елементами. Всі ці складнощі, змусили мене викластися на всі 100.

Дистанція невелика всього 8 км але набір висоти 470 м. І все це ще при сорокоградусній спеці. Одне було в плюс що 70% дистанції було у лісі, але проїхавши всього пару метрів по відкритій місцевості, розумієш що потрібно поспішати і заїжджати назад у тінь)))

Гонка пройшла рівно і гладко ..ой нє)))) не гладко)) Два великих, затяжних підйоми ... Два великих і не пам'ятаю скільки не таких великих)) потів.. страждав ... але вижив))) От тільки не знаю, якби був ще один круг я б його напевно вже не подужав))) На фініші змучені але задоволені обличчя. В цілому своєї гонкою задоволений що підтверджує медаль за друге місце ... диплом ... і цінним призом від спонсорів))


Після фінішу пішов фоткати страждючу еліту))) За виразом їх облич я зрозумів що страждав не я один))

Дякую організаторам та спонсорам за відмінну гонку..Дякую усім учасникам за гарний настрій і приємну компанію.Дякую магазину ВЕЛОСПРИНТ за допомогу в участі у всіх гонках і підготовки до них.Окреме дякую Томасу Величко за запрошення погостювати у нього після гонки!!


ЛЮБІТЬ СПОРТ ..ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!!

фото https://plus.google.com/photos/+OlegSamoilenko/albums/6173438794592910689

Самойленко Олег


Прочитано 2926 раз Последнее изменение Вторник, 21 Июля 2015 20:31
Оцените материал
(0 голосов)
Олег Самойленко

Последнее от Олег Самойленко

Похожие материалы (по тегу)

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии