Велотуризм
Велотуризм

Велотуризм (12)

Пятница, 08 Июля 2016 10:29

Один день в Карпатах

Автор
Один день по Карпатах...... Неділя, ранок, вокзал, електричка, вагон майже порожній, трохи їдемо в Сколе....
Небольшой отчёт о недавней поездке по горам под названием "Разведка в Карпатах". Действующие лица: Андрей(Начальник. Все знает),Макс(начпрод), Федусык (почти всё знает), Малый(всё делает), Я(всё снимаю, или почти всё), Федя(завкир). Ещё в начале лета после весенней поездки на оз. Синевир, Макс изложил мысль разведать верховья р. Мокрянки. Мол там ещё никто не был. При чём меня поставили перед фактом, что я тоже еду в любом случае.
Среда, 26 Августа 2015 21:23

Велосипедом по Карпатах

Автор
До озера Синевир, або три дні пригод в Карпатах. Маршрут трохи складний і водночас дуже ціківий, вирушаємо з с.Славське.
Львів - Ясіня - Чорна тиса - Усть чорна - Синевирська Поляна - Мислівка - Стрий Юрич Михайлов з Федором Дудкиним Небольшой отчёт о недавней поездке по горам под названием "Разведка в Карпатах". Действующие лица: Андрей(Начальник. Все знает),Макс(начпрод), Федусык (почти всё знает), Малый(всё делает), Я(всё снимаю, или почти всё), Федя(завкир).
Маршрут трохи складний і водночас дуже ціківий, вирушаємо з с.Славське.
Вирушаєм.... День перший. .Начпрод з двома помічниками вирішили один день катнути не асфальтом, почали з 30го квітня, з с.Лавочне піднялись на хр.Бескид , здолали декілька вершин і повернули в бік запланованого маршруту, це невеличка розвідка для майбутнього оновлення маршрута. Все пройшло добре, дорога вкатана, з мальовничими краєвидами, крокуси вже відцвіли, зато все починає зеленіти, скоро літо....
Вторник, 24 Марта 2015 23:06

По останніх снігах в Карпатах.

Автор
Пейзаж передати словами тяжко, це потрібно побачити і відчути як воно насправді...Зробили невеличкий перекус, наш банкір загубив крило, переднє, правда з сумки, але 40 хвилин бігав по схилах з надією, правда вона чомусь втекла і прийшов без нічого...Ще пару підйомчиків і спусків і наближаємось до перевалу між Воловцем і Міжгірям, останній спуск вирішили продублювати до морда-земля,
Пятница, 06 Марта 2015 13:59

Що це безпосередньо для мене

Автор
Велопохід - що це? Що це безпосередньо для мене? Це перевірка що ти є. Коли з'ясовується, що ти можеш, на що здатний. Це перевірка тебе на "вшивість".
Четверг, 26 Февраля 2015 23:23

Один день велосипедом по Карпатах.

Автор
Тут перевал і дороги розходяться в різні сторони, ми поїдемо прямо, це найближча дорога в Воловець, ми здолали підйом і дальше нам потрібно здолати довгий спуск, дорога все та сама з додаванням різних перешкод від лісовозної діяльності, а ще там будують другий залізничний тунель, це добавляє трошки більше болота.....
Усіх велотуристів умовно можна розділити на прихильників асфальту і любителів бездоріжжя. Розрахувати кілометраж "асфальтового маршруту" досить просто. Пропонуємо скористатися наступною таблицею:не для гонок;простий туристичний велопохід.