Версия для печати
Пятница, 06 Марта 2015 13:59

Що це безпосередньо для мене

Автор
Велопохід - що це? Що це безпосередньо для мене? Це перевірка що ти є. Коли з'ясовується, що ти можеш, на що здатний. Це перевірка тебе на "вшивість".

Велопохід - що це? Що це безпосередньо для мене? Це перевірка що ти є. Коли з'ясовується, що ти можеш, на що здатний. Це перевірка тебе на "вшивість".Велопохід - це коли ти милуєшся красою свого краю і дізнаєшся, що ще не все затоптано і загиджено. Це коли ти радієш всьому, що ти бачиш. Коли ти кілька днів мокнешь під дощем під час подорожі, Коли сильний дощ і негода і холодно і хочеться все кинути і накритися чим небудь і притулитися до чого небудь теплого і сухого, однак розгорається багаття, ставиться намет, в якому сухо і тепло і ти радієш гарячій каші і чаю,в  сухомунаметі. Це коли починаєш зливатися з природою і розуміти,  своє місце в ній.
Коли здається, що немає вже виходу з положення і немає вже сил, але спрацьовує той самий механізм - "друге дихання" - і раптом визирає сонце надії і з'являються посмішки на обличчях товаришів.Це коли в тобі щось таке відбувається і з'являються якісь невідомі сили і ти продовжуєш йти і допомагаєш товаришам.Велопохід - це нескінченно довгі й важкі підйоми , коли здається, що підйому немає кінця і краю і тобі здається, що ось зараз закінчаться всі сили і ти встанеш із велосипеда і підеш пішки. Але помічаєш, що попереду і ззаду тебе їдуть твої товариші на куди більш важких велосипедах і твоє самолюбство змушує тебе крутити педалі і рухатися вперед.Приїзджаєш в ночі, завалюєшся спати бо вже нема сил стояти. Засинаєш з думкою, коли ж настане той день, щоб знову побачити своїх друзів і обговорити нові маршрути походів вихідного дня і з нетерпінням очікувати вихідних для нової зустрічі  з природою.
Велопохід це те, що затягує тебе всього без залишку і поступово стає сутністю твого буття і способу життя.

Прочитано 36138 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Андрей

Последнее от Андрей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии