Закрыть

Велосипеди

Подбор по параметрам

Цена, грн.

6399 грн. - 152106 грн.

Выбрать велосипед по размеру рамы

Фильтр по размеру колеса велосипеда

Выбрать по полу велосипедиста

Рост ребенка

Отобрать по типу рамы велосипеда

Отфильтровать по материалу рамы велосипеда

Тип велосипедных тормозов

Подобрать велосипед по типу вилки

Величина хода велосипедной вилки

Фильтр по производителю велосипеда

Рама

Який велосипед купити?

Всі велосипеди в магазинах Велоспринт та на нашому сайті поділені на категорії:

  • гірські;
  • двохпідвіси;
  • шосейні;
  • міські;
  • дитячі;
  • електровелосипеди.

Перед тим як купити велосипед в інтернет-магазині, необхідно розуміти, чим обґрунтовано ваш вибір.

Чому ми рекомендуємо гірський велосипед для мешканців великих міст?  У великих містах України практично відсутні велосипедні доріжки, велосипедисти змушені їздити автошляхами. Маневреність, можливість екстреного гальмування, а також здатність легко долати бордюри – обов'язкові вимоги до велосипеда на дорогах. Отже, гірський велосипед – найкращий вибір. Не дивно, що 90-95% наших клієнтів є покупцями саме гірських велосипедів.

У селах чи маленьких містах на вулицях автомобілів набагато менше, ніж у великих містах, тому їзда велосипедом у таких населених пунктах є набагато комфортнішою. Тому, якщо бажаєте купити велосипед для маленького населеного пункту, радимо міський велосипед.

Двохпідвіс або гірський велосипед із заднім амортизатором відрізняється від хардтейла тим, що

  • дозволяє зменшувати втому при тривалій їзді пересіченою місцевістю завдяки тому, що немає необхідності часто вставати з сідла при подоланні перешкод;
  • двохпідвіс набагато краще "проковтує" перешкоди, що важко проходять.

Двохпідвіси ми рекомендуємо велолюбителям, які катаються в горах, на гірських спусках або велотуристам.

Шосейні велосипеди купують професійні спортсмени, любителі чи ветерани спорту. Також дуже часто покупцями шосейного велосипеда є любителі гірського, але такі, що бажають спробувати себе у шосейних дисциплінах.

Останнім часом все більшої популярності набувають електровелосипеди. Для людей, які купують електровелосипед,   Велосипед - це засіб пересування. Але на відміну від скутерів, які популярні в Україні, електровелосипеди не виробляють шкідливих для навколишнього середовища викидів, вони не займають багато місця та їх легко можна зберігати у квартирі. Якщо ви вирішили купити електричний велосипед CONWAY, перейдіть на сторінку електровелосипеди.

Підбір за параметрами.

При переході на цю сторінку зліва відкривається фільтр: підбір за параметрами. Фільтр допоможе швидше вибрати велосипед.

Перший параметр фільтра - ціна. Використання цього параметра дозволяє вибрати велосипед, виходячи із суми, на яку ви розраховуєте.

Розмір рами.  Вказавши свій розмір, отримайте спіок велосипедів у вказаному ростовці. Рами велосипедів CONWAY і Ghost виробляються в ростовках XXS, XS, S, M, L, XL.

Якщо ви не знаєте або сумніваєтеся, який розмір рами вам підходить, вкажіть своє зростання в параметрі Зростання велосипедиста. Сайт видасть список усіх велосипедів, які підходять під ваше зростання.

Якщо ви хочете звузити пошук за статевою ознакою, вкажіть відповідно жіночий або унісекс у параметрі підлога велосипедиста.

Велосипеди поділяються за параметром розмір колеса. Розміри коліс наведені в дюймах, і вони бувають 12", 16", 20", 24", 26", 27,5", 28", 29".

Параметр тип вилки використовують ті, хто хоче купити гірський велосипед або двопідвіс. На велосипедах CONWAY та Ghost встановлюються повітряно-масляні, пружинно-масляні, пружинно-еластомірні, регідні (жорсткі) виделки.