Закрыть

Двопідвіси

Подбор по параметрам

Цена, грн.

152106 грн. - 152106 грн.

Выбрать велосипед по росту

Выбрать велосипед по размеру рамы

Фильтр по размеру колеса велосипеда

Выбрать по полу велосипедиста

Отобрать по типу рамы велосипеда

Отфильтровать по материалу рамы велосипеда

Подобрать велосипед по типу вилки

Величина хода велосипедной вилки

Фильтр по производителю велосипеда

Рама

 • 152 106 грн.

  В корзину
  В наличии
  GHOST Cagua 7000 - уникальный алюминиевый двухподвес для экстрима, отличающийся надежностью при...
  GHOST Cagua 7000 - уникальный алюминиевый двухподвес для экстрима, отличающийся надежностью при относительно небольшом весе. Предназначен для агрессивного катания и прыжков. Мощная алюминиевая рама с воздушным амортизатором x-fusion (ход 165мм) в паре с вилкой Fox 36 Talas (изменяемый ход...
  Распродажа!
 • Показ 1 - 1 из 1 товара

Велосипед двопідвіс

На сторінці виведені всі двопідвісні велосипеди, які є в наявності в інтернет-магазині Велоспринт і в наших магазинах у Києві.

Двохпідвіс - це гірський велосипед з переднім та заднім амортизатором.

Стилі катання на двопідвісному велосипеді

За стилем катання двопідвіси Ghost поділяються на:

 • all mountain;
 • enduro;
 • freeride;
 • backcountry;
 • trail.

All mountain- це коли вибираєте велосипед двопідвіс для комфортного катання в горах. Дослівний переклад – усі гори. Справді, на такому велосипеді можна забратися на будь-яку гору і красиво спуститися з неї. Можна сказати, що all mountain – універсальний велосипед. Універсальний тому, що завдяки своїм характеристикам та вазі на ньому можна кататися в горах, по пересіченій місцевості та в місті. Амортизаційний хід задньої підвіски 130-150 мм, хід передньої вилки 150 мм. Розмір коліс 27.5 та 29 дюймів. Матеріал рами – карбон або алюміній. Виробник Ghost розробив та запатентував тип задньої підвіски під назвою Riot. Завдяки винаходу збільшується ефективний хід заднього амортизатора і при цьому зменшується вага підвіски.

Enduroвелосипеди з'явилися відносно недавно на початку 2000-х. Ця дисципліна прийшла з мотоциклетних перегонів ендуро. Суть цих змагань: хто швидше проїде трасу, яка включає як підйоми, так і даунхіл-спуски. Двопідвіси для ендуро повинні бути як міцними для проходження крутих спусків, так і легкими з гарною амортизацією та чіткою трансмісією для підйомів. Ghost комплектує свої велосипеди ультралайткарбоновою рамою, передньою вилкою з ходом 170 мм та заднім амортизатором з ходом 150 мм системи Riot. Амортизаційний підсідельний штир. Колеса розміру 27.5 дюйми.

Freerideможна вільно перекласти як "куди хочу, туди і їду". Фрірайд – це спуски та підйоми, круті повороти, трампліни, колоди на вашому шляху. Міський фрірайд – газони, клумби, бардюри канави, сходи. Дисципліна дуже близька до гірського велодаунхілу. Ghost фрірайд байки комплектуються як карбованними, так і алюмінієвими рамами. Розмір коліс 27.5 дюйми. Амортизаційний підсідельний штир, передня вилка 170 мм ходу, задній аморт 160 мм.

Backcountry означає подорож необжитими людьми територіями. Це велосипед для подорожей і подорожей здебільшого  тривалих. При проектуванні беккантрі велосипедів важливо знайти компроміс між його міцністю та вагою.  Всі велосипеди укомплектовані амортизаційним штирем, колесами. 27.5 дюйма, переднім та заднім амортизатором з ходом 140 мм. На деяких моделях встановлено заспокоювач ланцюга.

Trail - це щось середнє між крос-кантрі та фрірайдом. Велосипед для трейла має бути маневреним, добре "тримати" дорогу на спусках та віражах, але легко котити в гору. Ghost двопідвіси трейл комплектують вилкою та заднім амортизатором з ходом 130 мм. Комбінація швидкостей в залежності від моделі 2х11, 1х11, 1х12. Розмір коліс 27.5 та 29 дюймів. Рама корбонова та алюмінієва.

Як вибрати велосипед двопідвіс по зростанню та устаткуванню

Головний критерій вибору двопідвісного велосипеда - стиль та рельєф, на якому збираєтесь кататися. Розуміння для якої місцевості потрібен двопідвіс може в результаті заощадити ваш бюджет.

Наступний етап - вибір навісного обладнання.

Головне у двопідвісних велосипедах - задній амортизатор та передня вилка. Наступна за важливістю - трансмісія (шатуни, передні та задні перемикачі швидкостей). Потім - гальма, колеса тощо.

Коли ви визначилися з моделлю велосипеда, наступний крок – вибрати велосипед за розміром, виходячи з вашого зростання. Нижче показано таблицю відповідності зростання велосипедиста розміру рами. 

Зростання велосипедиста в cm

Розмір рами велосипеда

135-150 cmXXS -34cm - 13.5"
145-160 cmXS - 40cm - 15"
155-170 cmS - 44cm - 17"
165-180 cmM - 48cm - 19"
175-190 cmL -52cm - 20.5"
185-200 cmXL -56cm - 22"

Велосипед двопідвіс  можна замовити або купити в інтернет магазині Велоспринт. Сайт Велоспринт обслуговує покупців не лише Києва та Київської області, а також із усіх регіонів України. Куплені по інтернету двопідвісні велосипеди доставляються Києвом та Україною безкоштовно. Порядок та термін доставки описані у статті Доставка

Перед відправкою будь-який велосипед, куплений у нашому інтернет-магазині проходить повну передпродажну підготовку та перевірку точності роботи всіх комплектуючих. Купуючи в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте велосипед повністю готовий до експлуатації. -predprodazhnaya-podgotovka-velosipeda">Подробиці підготовки велосипеда до експлуатації.

Моделі двопідвісів можна подивитися в магазині, який знаходиться в Києві по адресу Київ вул. Васильківська 23/16.

Щоб вибрати гірський двопідвіс, скористайтеся рядком пошуку або фільтром. Фільтр дозволить вибрати гірський двопідвісний велосипед за зростанням.

Велосипеди куплені в нашому магазині безкоштовно обслуговуються три роки.