Закрыть

Для міста

Подбор по параметрам

Цена, грн.

29102 грн. - 29102 грн.

Выбрать велосипед по росту

Выбрать велосипед по размеру рамы

Фильтр по размеру колеса велосипеда

Выбрать по полу велосипедиста

Отобрать по типу рамы велосипеда

Отфильтровать по материалу рамы велосипеда

Тип велосипедных тормозов

Подобрать велосипед по типу вилки

Величина хода велосипедной вилки

Фильтр по производителю велосипеда

Рама

 • 29 102 грн.

  В корзину
  В наличии
  Велосипед на 28 дюймових колесах зі скошеною рамою. Зручно сідати та злазити з велосипеда. Ця...
  Велосипед на 28 дюймових колесах зі скошеною рамою. Зручно сідати та злазити з велосипеда. Ця модель велосипеда використовується переважним чином на доргах з покращенним покриттям.На всі випадки життя: міський велосипед CONWAY TS 300 - ваш надійний супутник у подорожах та повсякденному житті....
 • 29 102 грн.

  В корзину
  В наличии
  Велосипед на 28 дюймових колесах. Ця модель міського велосипеда використовується переважним чином...
  Велосипед на 28 дюймових колесах. Ця модель міського велосипеда використовується переважним чином на доргах з покращенним покриттям.На всі випадки життя: міський велосипед CONWAY TS 300 - ваш надійний супутник у подорожах та повсякденному житті. Зручність і комфорт цьому велосипеду додають...
 • Показано 1 - 2 из 2 товаров

Міський велосипед купити

Можна з упевненістю сказати, що міський велосипед – це єдиний вид велосипеда, який купується виключно як транспортний засіб для переміщення з точки А до точки Б. Велосипеди гірські, двопідвіси, шосейні купуються в основному для розваг, тренувань чи фітнесу. На міському велосипеді найзручніше добиратися на роботу, до університету, за покупками до магазину тощо. Вони однаково підходять для студентів, чиновників, офісних працівників, робітників підприємств та пенсіонерів. Цим пояснюється те, що найбільше у світі продається міський велосипед.

Виробники Conway та Ghost ділить свої міські велосипеди на:

 • чоловічі;
 • жіночі.

У свою чергу чоловічі та жіночі поділяються на

 • trekking;
 • urban;
 • cross.

Перш ніж купити міський велосипед, бажано розібратися, для чого потрібен кожен із підвидів міського велосипеда Conway та Ghost.

Trekking - класичний міський велосипед для їзди велосипедними або путівцями. Всі моделі комплектуються заднім багажником вантажопідйомністю 25 кг. а також переднім та заднім світлом. Винос на кермо зі змінним кутом нахилу. Гідравлічні дискові гальма. Начіпне обладнання фірми Shimano, комбінація швидкостей 3х8, 3х9, 3х10. Колеса розміру 28 дюймів. Амортизаційна або жорстка вилка.

Urban - велосипеди для тих, кому потрібно або хто звик пересуватися швидко міськими вулицями. Це молодь, студенти, кур'єри. Він являє собою щось середнє між шосейним та трекінговим велосипедом. Ремінна передача, система перемикань Alfine. Всі моделі комплектуються гідравлічними гальмами та заднім багажником вантажопідйомністю 15 кг. На всіх моделях жорстка вилка Ghost.  

Cross - різновид міського велосипеда для міських та путівців. Більш спортивна версія міського велосипеда порівняно з трекінг-велосипедом. Амортизаційні вилки та гідравлічні гальма на всіх моделях. Комбінація швидкостей 3х8, 3х10. Деякі моделі комплектуються крилами та ліхтарями.

Для того щоб уважно вивчити, випробувати і побачити на власні очі всі моделі міських велосипедів, радимо відвідати магазин Велоспринт, який розташований у Києві поадресі вул. Васильківська 23/16. Персонал магазину люб'язно проконсультує вас з усіх технічних питань.

Якщо вам зручно купувати в інтернеті, скористайтесь послугами нашого інтернет-магазину.  Сайт Велоспринт обслуговує покупців не лише Києва та Київської області, а також усієї України. Куплені в нашому інтернет магазині міські велосипеди доставляються по Києву та Україні безкоштовно. Порядок та термін доставки описані у статті Доставка

Для того, щоб наші інтернет покупці не витрачали гроші на остаточне складання та налаштування велосипеда, наші співробітники перед відправкою будь-якого велосипеда, купленого в нашому інтернет-магазині проведуть повну передпродажну підготовку та перевірку точності всіх комплектуючих. Купуючи в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте велосипед повністю готовий до експлуатації. -predprodazhnaya-podgotovka-velosipeda">Подробиці підготовки велосипеда до експлуатації.

Щоб вибрати міський велосипед, скористайтеся рядком пошуку або фільтром. Фільтр дозволить обрати міський велосипед за зростанням.