Закрыть

Шоссейні

Подбор по параметрам

Цена, грн.

22000 грн. - 33600 грн.

Выбрать велосипед по размеру рамы

Фильтр по производителю велосипеда

 • 22 000 грн.

  В корзину
  В наличии
  Карбоновая рама для шоссейного велосипеда GHOST Nivolet 5 LC black/white. Рама GHOST Nivolet для...
  Карбоновая рама для шоссейного велосипеда GHOST Nivolet 5 LC black/white. Рама GHOST Nivolet для карбонового шоссейного велосипеда весом 1150 г. Покрашена в глянцево-черный цвет с белыми вставками. Рама продается без передней вилки. Описание геометрии рамы с размерами приведены на вкладке...
  Распродажа!
 • 33 600 грн.

  В корзину
  В наличии
  Карбоновая рама BH Speedrom. Рама Speedrom это монококовая карбоновая конструкция, из...
  Карбоновая рама BH Speedrom. Рама Speedrom это монококовая карбоновая конструкция, из однонаправленного высокомодулированного карбонового волокна от производителей Toray и Mitsubishi. Наклоненная (слопинговая) верхняя горизонтальная труба округлой формы, которая плавно переходит в треугольник,...
  Распродажа!
 • Показано 1 - 2 из 2 товаров

Шосейний велосипед

Історія гоночного шосейного велосипеда починається із середини 19 століття. Всі ці роки шосейний велосипед був у центрі уваги серед велопрофесіоналів та любителів.

У наш час Д"жиро де Італія, Уельта, Париж-Рубе, і, нарешті, Тур де Франс - приємні і близькі для велолюбителя слова. Один тільки "Тур де Франс" збирає по всьому світу біля екранів телевізорів десятки мільйонів уболівальників Шосейні гонки - це змагання не тільки серед професійних команд, але також серед виробників шосейних велосипедів.Для виробників спортивні змагання - відмінний випробувальний полігон для конструктивних та технологічних нововведень.

У чому секрет привабливості шосейних велосипедів? Ключовий момент – це дизайн. Дизайн шосейного велосипеда - це з області розвинених розділів аеродинаміки. Не дарма на всіх велосипедних виставках шосейні велосипеди на стендах приваблюють найбільше глядачів.

Останні кілька років у шосейній велоіндустрії панує вуглепластик або карбон як основний матеріал для виготовлення рам. Карбонові рами хороші тим, що вони жорсткі та легкі одночасно.

Відмінна риса шосейного велосипеда від гірського чи міського - наявність керма "баранячий ріг" і тонких покришок на колесах. Багато виробників стали комплектувати свої шосейні велосипеди гідравлічними дисковими гальмами. Шосейні велосипеди Ghost не є винятком. Лінійка включає кілька моделей на карбонових рамах з дисковими гальмами, а також в наявності навісне обладнання Shimano Dura Ace, Ultegra, Shimano 105, карбонова рама Carbon lightweight.

Велика різноманітність шосейних велосипедів на гальмах V-brake. Алюмінієва рама із навісним обладнанням Shimano Tiagra. Карбонова рама Ultra Lightweight та Lightweight Carbon на обладнанні Shimano та Sram.

Як правильно купити шосейний велосипед

Вибір шосейного велосипеда - це не пусте питання. Шосейний велосипед купують не на один сезон, а на роки. Для того, щоб правильно купити шосейний велосипед, дуже важливо чітко уявляти наступні моменти:

 • який рельєф вибираєте для катання
 • збираєтеся брати участь у змаганнях
 • у яких змаганнях братимете участь

Відповіді на ці питання дозволять вам правильно вибрати раму для велосипеда, а також навісне обладнання та колеса. Наприклад, якщо ваше місце катання - рівнина, то рама вашого велосипеда повинна швидко набирати швидкість. Якщо ваш рельєф - гори, велосипед повинен добре йти в гору і легко вписуватись у віражі.

Якщо ви збираєтеся брати участь у змаганнях, навісне обладнання має бути рівня Shimano Dure Ace або Ultegra. Якщо ви збираєтеся брати участь у групових перегонах, а також у перегонах з роздільним стартом, то одного велосипеда недостатньо. Шосейний велосипед для гонок з роздільним стартом комплектується кермом типу "лежак" та дисковим заднім колесом.

Шосейний велосипед – це дороге захоплення. Щоб уникнути невиправданої витрати значної суми грошей, рекомендуємо перед тим, як купити шосейний велосипед, порадитись із досвідченими шосейниками, ретельно вивчити статті подібної тематики в інтернеті. 

Як підібрати шосейний велосипед за зростанням

Немає універсального рецепту при підборі шосейного велосипеда, виходячи зі зростання велосипедиста. Річ у тім, кожен виробник рекомендує свою таблицю відповідності розміру рами його зростання. Нижче наведено таблицю відповідності розміру рами зростання велосипедиста для шосейних велосипедів Ghost.

Зростання велосипедиста в cm

Розмір рами велосипеда

145-160 cmXS - 46cm
155-170 cmS - 49cm
165-180 cmM - 52cm
175-190 cmL -55cm
185-195 cmXL -58cm