Закрыть

Велоодяг

Вже давно велоодяг не є привілеєм професійних гонщиків. Кожен початківець, а тим більше досвідчений велосипедист розуміє, що велоодяг – це не тільки зручність, а й безпека.

Велоформа має яскраве забарвлення, що не тільки приносить естетичне задоволення, а й робить велосипедиста  більш помітними водіям. Для безпечного нічного катання на майках та куртках передбачені світловідбиваючі смужки. Велоодяг для жінок шиється з урахуванням особливостей жіночої фігури. При цьому і чоловічий і жіночий одяг має крій, що облягає, що підвищує аеродинамічні властивості і прибирає парусність при їзді.

На нашому сайті знайдете веломайки з довгим і коротким рукавом, виготовлені з легких дихаючих тканин, які не втрачають своїх якостей і зберігають яскравий колір навіть після тривалого перебування на сонці та частого прання. Також майки виконують важливу функцію потовідведення, що дає велосипедисту відчуття комфорту, зберігаючи тіло сухим. Крім цього веломайки мають задні кишені, які в деяких моделях закриваються на блискавку. Куртки для велосипедистів зроблені з мембранних тканин, що дихають, зі спеціальним покриттям, що захищає від вітру і дощу, що дає можливість отримувати задоволення від катання за будь-якої погоди. У велосипедних трусах  катаються навесні та влітку. Більшість моделей мають памперс, що має антисептичні властивості і захищає шкіру від потертостей. Велотуфлі поділяють на два види: для гірського та шосейного велосипедів. Для зимових покатушок використовують велобахіли.

Не варто забувати про такий важливий аксесуар, як бандана, яку одягають під шолом. Вона захищає від перегріву на сонці та вбирає піт, перешкоджаючи його попаданню в очі. Балаклави є незамінними для зимового катання, коли ваша голова знаходиться в теплі, а обличчя захищене від обвітрювання.

Сучасні велосипедні шоломи міцні, легкі та добре вентильовані, надійно захищають вашу голову під час падіння. Змінні лінзи велоокулярів оберігають ваші очі від яскравого сонця і не дають потрапити комахам, гілкам та каменям, якщо ви їсте пересіченою місцевістю. Зимові велоперчатки захищають від холоду. Велоперчатки з короткими пальцями зручні для кращого зчеплення між рукою і кермом, а також захищають руки від механічних пошкоджень.